You are currently viewing Jak sprawić, by w sypialni czuć się bardziej intymnie? Poradnik dla niego

Jak sprawić, by w sypialni czuć się bardziej intymnie? Poradnik dla niego

Każdy mężczyzna zastanawiał się, jak sprawić, by kobieta się w nim zakochała. Byłyby szczęśliwsze relacje między parami, gdyby istniała uniwersalna metoda. Ale rzeczywistość jest taka, że nie zawsze istnieją łatwe odpowiedzi. Nad tym pytaniem zastanawiało się wielu naukowców, psychologów i seksuologów. Ich wnioski często podkreślają fakt, że szczęśliwa kobieta jest bardziej skłonna przywiązać się do swojego męża. Przygotowaliśmy poradnik dla mężczyzn, który pomoże Ci sprawić, że Twoja sypialnia będzie weselsza, a Twoja partnerka szczęśliwa.

Zrelaksuj się razem z nią

Kobiety często są zabiegane i mają wiele spraw na głowie. Mogą robić pranie, sprzątać, prasować i gotować jednocześnie. Czasami może być trudno kobietom znaleźć czas dla siebie i zrelaksować się. Relaks może sprawić, że Twoja kobieta będzie szczęśliwa. Możesz również użyć świec i olejków do masażu jako akcesoriów. Upewnij się, że dasz jej kąpiel przed wyjazdem i że ma wystarczająco dużo czasu dla siebie. Daj jej relaksujący, spokojny masaż przy świecach, zanim pójdzie do łóżka. Może nie chcieć tego tak szybko!

Wykorzystaj naturalne afrodyzjaki

Możesz przejąć stery w kuchni i ugotować pyszny i zdrowy posiłek dla ukochanej osoby. Do naturalnych afrodyzjaków należą maliny, czekolada, przyprawy i owoce morza. Jedzenie może mieć pozytywny wpływ na nastrój, produkcję szczęśliwych hormonów i może przyspieszyć krążenie, zwiększając libido i powodując większą ochotę na seks. Nie trzeba długo czekać, aby atmosfera stała się bardziej uroczysta. Romantyczna kolacja przy świecach nie jest rzadkim przysmakiem. Zamiast jeść piątkową pizzę na kanapie w dresowych spodniach, przygotuj zdrową kolację i ciesz się tymi chwilami przy lampce czerwonego wina.

A może wspólny prysznic?

Jak już wspomnieliśmy, masaż przed łóżkiem lub wspólna kąpiel to jedna z opcji. Jednak dla par, które dbają o środowisko, będzie jeszcze jedna opcja. Wspólne prysznice są zdecydowanie bardziej opłacalne niż pojedyncze. Możesz sprawić, że prysznic będzie bardziej zabawny, myjąc plecy razem i zbliżając się do siebie. Wspólny prysznic może być postrzegany jako wspaniała gra wstępna, która jest wypełniona stymulującym dotykiem, gorącymi pocałunkami. Możecie również uprawiać spontaniczny seks w łazience, co może być świetnym sposobem na odświeżenie związku. Kobiety z pewnością to docenią!

Zrób zakupy w sklepie dla dorosłych

Akcesoria do sypialni mogą być wspaniałym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Możesz zamówić je online i zlecić kurierowi dostarczenie ich do Ciebie w dyskretnych paczkach. Sklepy internetowe oferują szeroki wybór zabawek. Wiele z tych zabawek jest przeznaczonych dla początkujących. Mają one niewielkie wymiary i ładny design, który zachęca do eksperymentowania. Dobrym pomysłem jest również noszenie bielizny erotycznej. Bądźcie ostrożni, mężczyźni! Najlepiej nie kupować modeli zbyt odważnych i wyzywających bez konsultacji z partnerką. Niektóre kobiety mogą nie czuć się komfortowo wręczając takie prezenty. Zdecydowanie bardziej akceptowalne są jednak negliże, koszulki nocne i haleczki, które są seksowne, niedrogie i wygodniejsze do przyjęcia.