You are currently viewing Jaki gadżet do podwójnej penetracji?

Jaki gadżet do podwójnej penetracji?

Podwójna penetracja to jeden z wielu klasycznych motywów przewijających się przez zgrabne kino. Dwóch mężczyzn jest w związku z kobietą. Angażują się w namiętny, spontaniczny seks. Jest to popularna fantazja zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Rzadko kiedy udaje się to marzenie zrealizować.

Podwójna penetracja – opinie

Seks grupowy to rzadkie zjawisko. Trójkąty są znacznie częstsze niż w filmach XXX. Wcale nie. Większość par uprawia seks tylko we dwoje i nie ma ochoty ani możliwości, by zaprosić kogoś jeszcze. Podwójna penetracja nie wymaga trzech osób. Można się świetnie bawić w dwie osoby. Można też robić to w pojedynkę, co jest świetnym sposobem na doświadczenie miłości własnej i jest fajnym doznaniem dla wielu kobiet. Jakie są najlepsze sposoby na to i czego użyć?

Podwójna penetracja z użyciem gadżetów erotycznych

Zakłada się, że znasz już podstawy seksu analnego i opanowałeś podwójną penetrację. Nie próbuj podwójnej penetracji, jeśli nie masz podstaw. Kiedy już poczujesz się komfortowo z seksem analnym, przygotuj się do niego.

Gdy będziesz już gotowy, będziesz potrzebował urządzenia erotycznego. Które z nich ma być?

Korek analny jest teoretycznie nieskuteczny. Może jednak posłużyć do tego, byś lepiej zniosła uczucie posiadania czegoś w pupie, gdy tylko penis porusza się w pochwie. Dla kobiet może to być dość stymulujące i wielu sprawia przyjemność – co najwyżej od czasu do czasu. Korek może być również używany do rozluźnienia odbytu. Prawdziwa penetracja jest po tym znacznie łatwiejsza.

Dildo to najlepsza metoda na podwójną penetrację. Operowane rękami kobiety lub partnera, w zależności od pozycji. Należy wybrać dildo tak, aby nie powodowało dyskomfortu. być tej samej wielkości, co kobieta używała do seksu analnego.

Wibrator – Choć w teorii brzmi to świetnie, rzeczywiste działanie wibratora będzie zależało od tego, jaki model posiadasz. Końcówka przyssawki na Dildosach jest zaprojektowana tak, by urządzenie nie wchodziło zbyt głęboko w pupę. Wibratory natomiast mają prostą konstrukcję, którą łatwo wsunąć w pupę i nie będzie trudno wyjąć.

Proteza penisa- Do podwójnej penetracji można wykorzystać protezę penisa, która jest przypięta paskiem. Sztuczny członek jest wtedy umieszczony w drugim otworze, a partnerka penetrująca penisa wejdzie do pierwszego otworu. Można zakupić podwójną protezę penisa, która jednocześnie penetruje obie dziurki. Są one przydatne w przypadku problemów z erekcją partnerki oraz w celu jej odpowiedniej stymulacji przed penetracją penisa.