You are currently viewing Gadżety erotyczne dla mężczyzn

Gadżety erotyczne dla mężczyzn

W prasie często pojawiają się kobiece gadżety intymne, a także rekomendacje koleżanek i specjalistek. Stary dobry wibrator nie jest już tabu, a na forach i blogach można znaleźć recenzje. Mężczyźni też mają wiele opcji, jeśli chodzi o zabawki do sypialni. Nie wszystkie muszą być używane razem z partnerką. Te akcesoria mogą sprawić, że twoje życie seksualne będzie przyjemniejsze zarówno dla ciebie, jak i dla niej.

Z przyjemnością przedstawiamy nasz przegląd gadżetów erotycznych dla mężczyzn.

Masturbatory męskie to pierwszy wybór

Przeznaczenia tych gadżetów można łatwo rozpoznać po ich nazwach. Czasem są one inspirowane kobiecymi strefami intymnymi, innym razem mają zupełnie niewinne kształty. Takie, któe można trzymać dosłownie w kieszeni, a nikt niepożądany osoba nawet nie będzie wiedział, czym są.

Nie oznacza to jednak, że mężczyźni muszą ukrywać swoje zabawki. Mężczyźni mogą sięgać po akcesoria w taki sam sposób, jak robią to kobiety podczas gry wstępnej. Doda to trochę emocji do waszych zabaw. Być może nie chcesz, aby Twoja partnerka widziała masturbatory, ale dla wielu par jest to normalne. Dzięki temu będziesz mógł zachęcić swą partnerkę do wspólnych zabaw.

Postaw na feromony męskie

Tajemnica męskich heromonów polega na tym, że nie da się ich zobaczyć lub powąchać. Choć ich nie widać ani nie czuć, wielu mężczyzn doświadczyło ich działania. Męskie feromony, czyli substancje występujące w przyrodzie, przyciągają kobiety, chociaż nie rzucają się na mężczyzn, tak jak obiecują reklamy.

Widać jednak, że zwracają większą uwagę na mężczyzn, którzy używają perfum z feromonami i tworzą z nimi silniejszą więź. Nie działa to tylko w łóżku. Feromony męskie można stosować na co dzień, aby zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach kobiet, podnieść swoją pewność siebie, oczarować szefa, klientów i… żonę.

Potrzebujesz czegoś na erekcję?

Co zrobić z uroczą żoną? Zabrać ją do łóżka, uwieść i pozwolić jej korzystać z szerokiej gamy czynności związanych z poszukiwaniem przyjemności. Niestety mężczyźni nie zawsze pokazują swój prawdziwy potencjał. Wszyscy mężczyźni znają sytuacje, w których ciało na to nie pozwala, chociaż mózg bardzo chce. Osoby, które twierdzą inaczej, kłamią lub czekają, aż ktoś powie im prawdę.

Istnieje wiele powodów, dla których mogą wystąpić zaburzenia erekcji. Eksperci często odnoszą się do stresu i depresji jako przyczyn zaburzeń erekcji. Eksperci wymieniają również dietę o dużej zawartości przetworzonej żywności, alkoholu i tłustych potraw. Okazuje się, że nawet najprzyjemniejsze rzeczy mogą być niebezpieczne i należy ich unikać.

Dlaczego nie warto popadać w paranoję? Można przywrócić siły panom i sprawić, by byli czujni. W niektórych przypadkach cudów nie da się zdziałać. Aby móc znów się bawić, trzeba będzie zrzucić kilka kilogramów i zmienić styl życia. Co możemy polecić mężczyznom, aby podnieść ich na duchu i przywrócić możliwość uprawiania seksu?

Pierścienie i pompki erekcyjne dla mężczyzn

Pompki dla mężczyzn to zarówno sprytny, jak i prosty wynalazek. Wystarczy cylinder, do którego należy włożyć swój najważniejszy organ i kilkakrotnie nacisnąć pompkę. Cuda się zdarzą. W rzeczywistości działa tu fizyka. Podciśnienie pompki szybciej wypełnia ciała jamiste krwią, a penis staje się zauważalnie silniejszy i szybszy. Czasami wystarczy kilka sekund, aby wstać z pozycji leżącej i stanąć na baczność.

Bardzo prostym i skutecznym rozwiązaniem mogą być również pierścienie erekcyjne. Są one zaprojektowane tak, aby objąć męskość i spowolnić przepływ krwi, dzięki czemu mężczyzna będzie miał trudniej. Zasada działania jest bardzo prosta i zarówno ON jak i ONA mogą czerpać z tego radość.

Masaż prostaty – coś dla lubiących eksperymenty

Aby znaleźć prostatę, trzeba wejść w rejony, które mężczyźni niechętnie eksplorują. To prawda. Męski punkt G nie jest nazywany tak ze względu na swoje stymulujące działanie, ale ze względu na zabawę, jaką może przynieść. Rozumiemy jednak, że możesz nie chcieć dzielić się tymi doznaniami z kolegami z siłowni. Wolisz badać swoje ciało w spokoju i samotności, w relaksującym otoczeniu, samemu. Wprawdzie zaproszenie partnerki spotęgowałoby doznania, ale mało prawdopodobne jest, że każda kobieta się na to zgodzi.