You are currently viewing Pierwszy wibrator. Co musisz wiedzieć, zanim go kupisz?

Pierwszy wibrator. Co musisz wiedzieć, zanim go kupisz?

Coraz częściej zdarza się, że w naszych sypialniach pojawiają się gadżety erotyczne. Sprawiają one radość i mogą rozniecić romantyczny związek lub zapewnić solową zabawę. Wiele kobiet i mężczyzn jest zdezorientowanych, jaki wibrator kupić dla swojego partnera. Na co powinieneś zwrócić uwagę? Który z nich doda Ci energii i sprawi, że Twoje życie będzie przyjemniejsze? Trudno jest odpowiedzieć, ponieważ wibratory mogą być polecane w różny sposób w zależności od tego, czego chcesz.

Który wibrator będzie dla mnie najlepszy?

To jest właśnie to. To pierwsze pytanie, które należy sobie zadać, zanim podejmiesz decyzję, jaki wibrator kupić. Różne osoby mają różne preferencje co do wielkości, sposobu stymulacji czy koloru.

Byłoby wiele odpowiedzi, gdybyś zapytał tych użytkowników, który wibrator by polecili. Podsumujmy kilka kluczowych punktów, abyś mógł zdecydować, który wibrator jest dla Ciebie najlepszy.

Nie ma znaczenia, czy używałaś wcześniej wibratora. Preferencje kobiety mogą być inne, jeśli jej wibrator jest nowy lub jeśli chce go uaktualnić. Artykuł Twój pierwszy wibrator odpowiada na pytanie, jaki wibrator jest najlepszy dla początkujących. Jednak dla tych kobiet, które są bardziej doświadczone w temacie, istnieje wiele opcji. Nie tylko pod względem wielkości, ale i możliwości. Łatwiej jest porównać wibratory, aby określić, który z nich jest najlepszy. Może nieco dłuższy lub szerszy? Może powinniśmy zrobić odwrotnie i sprawić, że wibrator będzie mniejszy i bardziej kompaktowy. Nie musi to oznaczać, że jest on mniejszy lub ma mniejszą moc. Nawet mały wibrator może być na tyle mocny, że sprawdzi się podczas gry wstępnej, a nawet gdy będzie używany samodzielnie. Doświadczenie z partnerem to dobry sposób na zdobycie doświadczenia. W końcu wibrator, który wygląda jak penis, może być najlepszym wibratorem dla kobiet. Nie ma potrzeby, aby zbyt szczegółowo określać jego rozmiar. Stojąc przed dylematem wyboru wibratora, lepiej zdecydować się na mniejszy model niż zbyt duży. Będziesz czerpać więcej przyjemności i większy komfort podczas jego używania.

Chociaż rozmiar jest czynnikiem decydującym dla par lub kobiet, które próbują zdecydować, jaki wibrator kupić, nie będzie to jedyny czynnik. Wszystkie są różne w swoim rozmiarze i kolorze. Ale różnią się również tym, jak działają.

Jaki wibrator powinienem kupić? Wibratory, które są polecane

Chociaż głównym celem wibratorów jest dostarczanie przyjemności i wywoływanie orgazmu, istnieje wiele sposobów, w jaki mogą to osiągnąć. Kobiety mogą lubić być dotykane lub stymulowane na różne sposoby, podobnie jak mężczyźni. To właśnie będzie decydowało o tym, który wibrator jest najlepszy.

Możesz zdecydować się na stymulację łechtaczki lub penetrację. Powinnaś wybrać wibrator, który najlepiej pasuje do preferowanego sposobu odczuwania przyjemności.

Poniżej przedstawiamy rekomendowane wibratory:

Mini wibratory są małe i nie rzucają się w oczy swoim rozmiarem, ale mimo to potrafią dobrze spełniać swoją rolę. Wibrator tej wielkości może być używany zarówno przez osobę początkującą, jak i eksperta. Jaki wibrator będzie najlepszy? Mały, dyskretny model, który możesz nosić przy sobie.

Wibrator klasyczny, czyli To takie, które mają prosty kształt, a czasem pozory penisa. Klasyczny wibrator to rozsądny wybór, nawet jeśli nie jest zbyt duży.

Wibratory króliczki są często wskazywane jako odpowiedź na pytanie, jaki wibrator wybrać, jeśli ważna jest dla ciebie zarówno stymulacja łechtaczki, jak i penetracja. Ponieważ potrafią jedno i drugie, nie dziwi fakt, że tak wiele kobiet je kupuje. Mają też wiele do zaoferowania w kwestii przyjemności.

Kobiety, które uwielbiają koncentrować się na jednej części ciała, takie jak wibratory łechtaczki lub masażery łechtaczki, znajdą te wibratory idealne. Mężczyźni często wybierają wibrator, który chcą podarować swojej partnerce, ponieważ prawdopodobnie będzie on uwielbiany przez kobiety.

Dla osób mających pewne doświadczenie w korzystaniu z gadżetów i szukających nowych doznań, atrakcyjną opcją są wibratory dla par. Rozwiązuje to problem wyboru odpowiedniego wibratora, dzięki czemu można go używać zarówno do seksu, jak i we dwoje. Są one zaprojektowane tak, aby umożliwić jednoczesną penetrację, punkt G i stymulację łechtaczki. Polecamy ten wibrator dla par, które pragną silnych doznań.

Wibratory punktu G są popularnym wyborem dla kobiet, które chcą mieć możliwość skupienia się na jednym punkcie. Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest wibrator, który jest specjalnie zaprojektowany i dopasowany do ciała. Potrafią one w doskonały sposób stymulować punkt G.

Jak wybrać odpowiedni wibrator? Jakie są inne ważne czynniki?

Jak wybrać odpowiedni wibrator? Jakie są inne ważne czynniki?

To tylko kilka z wielu parametrów, które powinnaś wziąć pod uwagę przy wyborze wibratora.

Ważne jest, aby wiedzieć, z jakiego materiału został wykonany. W końcu będzie on miał bezpośredni kontakt z Twoimi najbardziej intymnymi częściami ciała. Wybór tutaj jest ograniczona, jak większość wibratorów są wykonane z trzech materiałów. Każdy materiał ma swoje unikalne właściwości, więc ważne jest, aby zrozumieć różnice przed podjęciem decyzji o tym, który wibrator chcesz kupić.

Silikon jest najbardziej powszechnym i popularnym z nich wszystkich. Jest to najpopularniejszy wibrator dla kobiet. Jest miękki w dotyku, czasem nawet dość miękki. Ponieważ nie jest porowaty, bardzo łatwo się go czyści i jest odporny na zapachy. Nie posiada nieprzyjemnego zapachu. Silikon ma wiele zalet. To dlatego silikon jest tak popularny i dlatego polecane wibratory są z niego wykonywane. Ma jednak jedną wadę, dlatego warto wziąć ją pod uwagę przy wyborze wibratora. Nie można go używać z olejkami silikonowymi, gdyż mógłby stracić swoją konsystencję lub kolor. Lubrykanty na bazie wody są powszechnie dostępne, więc nie jest to problem.

Można też wybrać wibrator wykonany z tworzywa sztucznego lub ABS. Materiał ten jest bezpieczny i hipoalergiczny. Można go również używać z każdym rodzajem lubrykantu. Plastik jest często najlepszym wyborem dla małych wibratorów.

Cyberskóra jest trzecim najczęściej używanym materiałem do pokrycia wibratorów. Cyberskin jest niezwykle realistyczny i naśladuje uczucie prawdziwego ciała, jak sugeruje jego nazwa. Ten wibrator jest idealny dla osób, które chcą wibratora, który jest delikatny i miękki, ale nie zbyt twardy, i które szukają naturalności i realizmu. Będziesz musiał wyczyścić wibrator przed i po każdym użyciu. Należy go dobrze wysuszyć. Aby utrzymać wibrator miękki i delikatny, dobrze jest użyć pudru lub posypki.