You are currently viewing Bielizna erotyczna – idealna na prezent
Bielizna erotyczna – idealna na prezent

Bielizna erotyczna – idealna na prezent

Jednym z najpopularniejszych prezentów, który kobiety otrzymują od swych partnerów, jest bielizna erotyczna. To bardzo dobry wybór, bo występuje ona w tak wielu wzorach, kolorach i fasonach, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zarówno osoby, które poszukują wzorów delikatnych i subtelnych, jak i takie, które wolą bieliznę wyzywającą czy drapieżną. Na jakie modele warto zwrócić uwagę?

Subtelna bielizna erotyczna

Nie zawsze erotyczne ciuszki muszą wiele odsłaniać. Nie dla każdej kobiety noszenie takich fasonów będzie łatwe. Część pań może się krępować zbyt wyzywających modeli, nawet jeśli będą noszone tylko w sytuacjach intymnych. Jeśli wasza partnerka preferuje właśnie takie delikatne modele, to na pewno warto zainteresować się taką bielizną jak:

  • Koszulki erotyczne, wykonane z satyny i materiałów nieprześwitujących. Nadal są zmysłowe, seksowne, ale nie pokazują zbyt wiele ciała. W takim przypadku lepiej darować sobie zwiewne koronki albo nie kupować ich bez wcześniejszej konsultacji z partnerką i upewnienia się, że będzie ona się w niej dobrze czuła.
  • Szlafroczki i peniuary – stój przeznaczony zarówno na intymne wieczory, jak i do chodzenia po domu. Tu również lepiej postawić na modele wykonane z materiałów bez zbytnich prześwitów.
  • Koronkowe majteczki. O ile nie macie pewności, że partnerka lubi stringi, to lepiej wybrać figi czy szorty. Będą kusząco opinać i podkreślać piękno ciała kobiety.

Bielizna wyzywająca i odważna

A teraz propozycje dla kobiet, które lubią odsłaniać swoje ciało, kusić nim, pobudzać partnera. Taka bielizna erotyczna może być używana do chodzenia po domu, w czasie gry wstępnej, zmysłowego striptizu czy do snu.

  • Bodystocking, czyli erotyczna siateczka na ciało. Typowa wyzywająca bielizna erotyczna na czas pieszczot albo seksu. Ponieważ ma wycięcie w kroku, to można w niej robić w zasadzie wszystko. Solo i z partnerem.
  • Majteczki z dziurką. Bardzo pikantna bielizna. Do założenia na wieczór albo na dzień. Można w niej wyjść na randkę i pokazać parterowi, co skrywa i co odsłania. Otwarty krok zachęca, by skierować na niego dłonie lub usta.
  • Przebrania erotyczne. Tu można popuścić wodze fantazji. Bielizna erotyczna w formie różnych strojów to znakomity sposób na grę wstępną. Odgrywanie ról, spełniania fantazji i marzeń erotycznych jeszcze nigdy nie było łatwiejsze. Stroje pokojówek, pielęgniarek, policjantek czy stewardess zawsze wywołują męskie podniecenie. Ostre przebrania domin, ze skóry i łańcuszków również mogą być niezwykle intrygującym pomysłem.