You are currently viewing Wibratory do punktu G

Wibratory do punktu G

Punkt G jest wrażliwy na stymulację i pieszczoty, ale może być trudny do zlokalizowania. Aby odnieść sukces, ważne jest posiadanie akcesoriów, które są specjalnie wyprofilowane. Można tu wykorzystać wibratory punktu G. Wibratory punktu G znane są z charakterystycznego kształtu z lekko zakrzywioną główką, która doskonale nadaje się do stymulacji. Wibratory punktu G oferują mocną i głęboką przyjemność.

Jak pieścić punkt G za pomocą wibratora

Ten wrażliwy obszar znajduje się niedaleko od wejścia do pochwy. Ma lekko zgrubiały wygląd i nierówny kształt. Można go jednak wyczuć palcem. Trudno jest jednak nim stymulować. Wibratory punktu G zostały stworzone, aby rozwiązać ten problem. Dzięki nim łatwiej jest zlokalizować punkt G.

Budowa i kształt tego wibratora decydują o jego skuteczności. Końcówka jest specjalnie zakrzywiona, dzięki czemu może dotrzeć do punktu G zaraz po wejściu do pochwy. Wibrator do punktu G nie musi być bardzo duży, ponieważ od wejścia do pochwy dzieli go zaledwie 4 do 6 cm. Dla kobiet, które potrzebują jedynie stymulacji punktu G polecamy mniejsze wibratory. Większe modele w naszym rankingu wibratorów punktu G są bardziej funkcjonalne i uniwersalne. Świetnie sprawdzają się w stymulacji punktu G, a także sprawdzają się podczas penetracji, jak i stymulacji łechtaczki.

Jak wygląda wibrator punktu G?

Wszystkie one pracują w podobny sposób, ale mogą mieć różne konstrukcje. Oto najpopularniejsze wibratory punktu G:

  1. Lekko zakręcony trzon skierowany w stronę punktu G. Zabawki te są wszechstronne i mogą być używane do stymulacji i penetracji wszelkiego rodzaju. Są bardzo poszukiwane przez kobiety, które szukają wszechstronnej i uniwersalnej zabawki.
  2. Spłaszczona końcówka trzonu. Ta konstrukcja jest idealna do silniejszej stymulacji punktu G, ale sprawdza się również przy stymulacji łechtaczki.
  3. Trzon jest wąski z rozszerzającą się, zakrzywioną końcówką. Nie są one tak wszechstronne jak inne, ale skupiają się na strefie G.
  4. Niektóre modele wibratorów są wyposażone w dodatkowe opcje zwiększające stymulację punktu G. Jeden silnik może być umieszczony w trzonie, a drugi w końcówce wibratora. Można też wykończyć główkę wypustkami lub wypukłościami, które zwiększają intensywność doznań kobiety. Pod główką można też znaleźć ruchome elementy, które stymulują punkt G wibracjami, a także zmysłowo go masują.

Bez względu na to, który model wybierzesz z rankingów wibratorów punktu G, będziesz w stanie zlokalizować ten obszar i odpowiednio go stymulować.

Czy wibrator punktu G jest warty uwagi?

Wibrator punktu G jest jak najbardziej wart zakupu! Obszar ten jest wrażliwy na stymulację i pozwala na osiągnięcie potężnego, głębokiego orgazmu. Może wywoływać inne doznania niż te, które wynikają z penetracji lub pieszczenia łechtaczki. Najnowsze teorie sugerują, że łechtaczka może być połączona z punktem G, co zwiększa intensywność przyjemności i pozwala na głębsze doznania.

Wibrator punktu G ma dobrze dobraną formę, która jest dodatkiem do cech wszystkich wibratorów. Oznacza to, że wibrator punktu G może zapewnić długą stymulację w preferowanym przez Ciebie tempie. Nie jest to możliwe, gdy to miejsce jest pieszczone przez przez partnera, stymulowane tradycyjnym wibratorem, czy podczas seksu. Trudno jest wystarczająco dobrze stymulować punkt G bez tej wyraźnie zakrzywionej końcówki. Warto się postarać, bo siła orgazmu może być dość duża.

Czasami, jeśli wibrator jest używany do punktu G, może doprowadzić do orgazmu, a nawet kobiecego wytrysku. Choć wytrysk nie jest tak powszechny jak kiedyś, to jednak się zdarza. Wibrator punktu G jest najlepszym sposobem, aby go uzyskać. Punkt G może być zbyt lekko stymulowany podczas „klasycznej” aktywności seksualnej. Stosunki płciowe są też często zbyt krótkie. Te niedogodności niweluje wibrator punktu G, który otwiera możliwość kobiecego wytrysku.

Nie dziwi więc fakt, że wibratory punktu G cieszą się tak dużą popularnością. Akcesoria te są bardzo skuteczne i mogą być wykorzystywane do zaspokajania potrzeb kobiet. Zapewniają również mocne, penetrujące doznania.