You are currently viewing Czy masturbacja żony to problemy w łóżku?
Czy masturbacja żony to problemy w łóżku?

Czy masturbacja żony to problemy w łóżku?

Kobieca masturbacja nie dotyczy tylko osób samotnych. Masturbacja to częsty problem, który może pojawić się w wielu małżeństwach. Masturbacja u kobiety to problem? Możliwe, że tak. Tak, może być. Może to wynikać z braku umiejętności partnera lub niewiedzy na temat potrzeb kobiet. Masturbacja może być dla kobiety czymś naturalnym, jeśli mąż nie jest w stanie dać jej satysfakcji. Erotyka w związku może całkowicie zaniknąć, choć nie jest to wina kobiety. Kluczowa jest tutaj komunikacja. Rozmawiajcie ze sobą o swoich pragnieniach, potrzebach i fantazjach. Czasami wystarczą drobne zmiany, które pozwolą obojgu partnerom na przyjemny seks. Nie zawsze jednak jest to możliwe.

Kobiecy onanizm może zaspokoić także inne potrzeby. To, że kobieta się masturbuje, nie musi oznaczać, że jest niezadowolona ze swojej erotycznej relacji z mężem. Może to być również nieodłączny element gry wstępnej.

Ile kobiet masturbuje się każdego dnia? Jak często ty się masturbujesz?

Temat ten jest badany w Europie Zachodniej, USA i w Polsce. Problem tylko w tym, że polskich badań nie można uznać za całkowicie wiarygodne, gdyż znacząco odbiegają od trendów w innych krajach. Jak wiele kobiet się masturbuje? Według niektórych badań może to być nawet 90%. Wiele kobiet masturbuje się często, tzn. minimum trzy razy w tygodniu. Te statystyki nie ograniczają się do singielek. Ponad jedna trzecia uważa masturbację za przyjemniejszą niż seks z partnerem .

Metody i techniki masturbacji dla kobiet

Masturbacja może odbywać się na wiele różnych sposobów. Wszystko zależy od prywatnych fantazji kobiety. Sposób, w jaki kobiety się masturbują, zależy od tego, jak chcą mieć orgazm.

Możemy to podzielić na:

  • pochwowy,
  • łechtaczkowy,
  • mieszane.

Orgazm jest jeden. Nazwy wskazują, które miejsca są najczęściej stymulowane.

Kobiety masturbujące się często robią to poprzez stymulację łechtaczki. Można to robić za pomocą palców i ocierając się o jakiś przedmiot. Istnieje wiele opcji, w zależności od preferencji. Kobieca masturbacja jest zarówno głośna, jak i cicha, w zależności od osoby.

Akcesoria, które noszą, również wpłyną na to, jak kobiety się masturbują. Popularne akcesoria obejmują masażery łechtaczki, urządzenia wibrujące, które stymulują łechtaczkę. Stymulatory bezkontaktowe są również używane przez masturbujące się kobiety. Wówczas stymuluje je ciśnienie powietrza lub ssanie.

Orgazmy pochwowe i waginalne zakładają, że masturbująca się kobieta użyje czegoś do penetracji. Choć najbardziej naturalną opcją jest użycie jej własnych palców, to wszelkiego rodzaju akcesoria erotyczne mogą być skuteczne. Jakich akcesoriów mogą używać kobiety podczas masturbacji, aby mieć doznania mieszane lub waginalne? Oczywiście dostępne są dilda (czyli sztuczne członki z wibracjami oraz wszelkiego rodzaju wibratory. Mogą być proste lub wyrafinowane, realistyczne i przypominające penisa lub specjalnie zaprojektowane do stymulacji punktu G. Wibratory królicze są używane przez masturbujące się kobiety do jednoczesnej stymulacji pochwy, punktu G i łechtaczki.

Kobieca masturbacja i ejakulacja

Masturbacja może prowadzić do kobiecego wytrysku lub tak zwanego „squirtu”. Jest to możliwe podczas stosunku, ale bardziej oczywiste jest to podczas masturbacji. Chociaż ejakulat jest wytwarzany z cewki moczowej w pobliżu moczu, nie zawiera on moczu. Zawiera jedynie wydzielinę gruczołów Skenny. Gruczoły te znajdują się w pobliżu punktu G i muszą być energicznie stymulowane, aby doszło do wytrysku. Uczucie parcia na pęcherz może wystąpić, gdy punkt G został odpowiednio pobudzony podczas masturbacji. Wytrysk może nastąpić, jeśli poczujesz parcie na pęcherz. Najlepiej jest pozwolić na to, a następnie rozluźnić się, by kontynuować stymulację. Wytrysk podczas kobiecej masturbacji jest rzadki, ale może się zdarzyć.