Wielofunkcyjny króliczek i inne wibratory

Łechtaczka popularnych wibratorów dla kobiet, czyli wibratorów typu bunny, wciąż pozostaje tajemnicą. Składają się one z dwóch oddzielnych części, co jest najlepszym sposobem na zapewnienie sobie maksymalnej przyjemności z ich używania.

Wibrator króliczek

Trzon, który wchodzi do twojej pochwy to jedna część wibratora bunny, podczas gdy druga końcówka masuje łechtaczkę. Ponieważ stymulują one jednocześnie w dwóch różnych miejscach, takie wibratory są bardzo skuteczne. Warto wiedzieć, że większość kobiet preferuje dotykanie łechtaczki, które jest najlepsze do osiągnięcia orgazmu. Jeśli jest to połączone, to wibracje w pochwie również są skuteczne. Orgazm mieszany, zwany również orgazmem mieszanym, jest możliwy i bardzo częsty. Króliczki to wibratory przeznaczone dla kobiet. Sięgają one po nie z największą radością.

Wibratory króliczki to nie tylko wibracje. W niektórych modelach zastosowano również bezdotykowe stymulatory łechtaczki na krótszym końcu. Stymulatory te stymulują za pomocą ciśnienia lub ssania z falami powietrza. Kobiety często opisują te efekty jako podobne do seksu oralnego.

Działanie wibratora punktu G

Punkt G był tajemniczym miejscem, które kiedyś uważano za dość starożytne. Nie wierzyli w to seksuolodzy, a niektórzy mężczyźni mieli (mają?) problemy z jego znalezieniem. Było to trudne do znalezienia. Aby rozwiązać ten problem powstały wibratory punktu G. Ze względu na swój kształt, działają instynktownie. Punkt G, który jest bardzo wrażliwy, ale niewielki, znajduje się zaledwie kilka centymetrów od wejścia do pochwy. Możliwe jest dotarcie do niego za pomocą palca. Wibratory punktu G są mniejsze od tradycyjnych modeli, ale i tak są przydatne. Aby wibrator mógł skutecznie działać, musi mieć odpowiednio ukształtowaną końcówkę. Często końcówka jest spłaszczona i zakrzywiona. Wystarczy włożyć wibrator do pochwy, a znajdzie on punkt G niemalże sam. Ten wibrator działa lepiej, jeśli jest dociskany do ścianki pochwy. Zwiększa to intensywność i przyjemność.

Jak działa wibrator dla par?

Akcesoria te są niezwykle erotyczne i mogą być wykorzystywane do stymulacji zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Wibrator dla par może być również używany jednocześnie z penetracją. Wibratory posiadają dwie końcówki. Jedna jest wyraźnie mniejsza od drugiej, a druga spłaszczona. Jeden koniec wkłada się do pochwy, mniejszy umieszcza się na zewnątrz. Dotyka jednocześnie punktu G i łechtaczki, a także ścianek pochwy, penisa. Oboje mogą odczuwać działanie wibratora dla par, ale można go również bardzo wygodnie używać bez obecności i zgody mężczyzny.

Wibratory sterowane, cybersex

Wibratory zdalnie sterowane oferują wiele ciekawych opcji. Co prawda niektóre modele posiadają pilot, ale nie oznacza to, że można z niego korzystać. Jest to szczególnie przydatne w przypadku wibratorów z przyssawką, ponieważ ułatwia dostęp do panelu sterowania.

Dla par, które nie mogą być razem, rozwiązaniem mogą być wibratory z aplikacją na smartfonie. Taki wibrator może być używany jako substytut partnera. Partner może kontrolować wibrator, ustawić rytm i prędkość, a wibrator będzie odpowiednio reagował. Wibrator można kontrolować z dowolnego miejsca na ziemi za pomocą aplikacji. Daje to wiele możliwości i wielką przyjemność. Wibrator może być sterowany z innego końca Twojej sypialni. To sprawia, że jest on świetnym elementem gry wstępnej.

Kupno dildo również warto rozważyć

Dildosami często określa się gadżety erotyczne, które wyglądają jak wibratory, ale nie mają wibracji. Nie zawsze jest to jednak prawda. Zamiast wibracji można wykorzystać inną akcję silnika. Tak właśnie działają wibratory posuwisto-zwrotne (pulsatory). Działanie wibratorów pulsacyjnych jest podobne do działania penisa. Trzon przesuwa się lekko do przodu, cofa się, a następnie powtarza ten ruch z wybraną prędkością i tempem. Wibratory te działają z wibracjami lub bez nich. Zdarzają się jednak modele, które łączą obie te funkcje. Wibratory posuwisto-zwrotne swoim działaniem naśladują ruchy penisa. Mogą wykonywać to zadanie szybciej, dłużej i skuteczniej niż inne modele, dlatego mają tak wiele fanek.